Gjatë intervistës gazetari i kap ‘mat’ Elitës një detaj në telefon, shikoni reagimin e saj (Video) – Lajmi.net
Gjatë intervistës gazetari i kap ‘mat’ Elitës një detaj në telefon, shikoni reagimin e saj (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:12, 16 July 2017
Prezantuesja e njohur Elita Rudi dhe i dashuri i saj, reperi Gjiko janë njëri nga çiftet më të komentuara në media.

Mirëpo deri sot asnjëherë nuk kanë folur diçka publikisht rreth lidhjes, shkruan lajmi.net

Por Elita ka vendosur që për herë të parë të flas për këtë qështje në emisionin ‘Mirage’, aty ku ka zbuluar gjëra interesante, nga takimi i tyre i parë e deri më sot.

Mirëpo detaji i cili nuk duhet të ju ik është momenti kur i kapet ‘mat’ një detaj në foton e profilit në telefonin e saj..

Reagimi i saj, thjeshtë epik./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Elita Rudi, Gjiko

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball