Gjashtë lëvizje për të ngritur dhe forcuar vithet (Video) – Lajmi.net
Gjashtë lëvizje për të ngritur dhe forcuar vithet (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 12:05, 21 January 2018
Ndërkohë që ne të të gjitha djersijmë për të pasme perfekte, është e vështirë të dish ekzaktësisht cilat lëvizje funksionojnë.

Në këtë video, do të mësoni se si në shtëpinë tuaj do të mund të bëni ushtrime efektive për ngritjen e prapanicës.

Në të njejtën kohë do t’i forconi vithet, kurse me ushtrimet e rregullta do të keni rezultate fantastike.

Ndani 15 minuta për çdo ditë rreth një muaj dhe nuk do të pendoheni.

Bëni gati trupin:

Fjalët kyçe: gjashte levizje, Vithe

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool