Gjakovë: E pame e varrim i përbashkët për dy të vrarët (Video) – Lajmi.net
Gjakovë: E pame e varrim i përbashkët për dy të vrarët (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 20:40, 17 July 2017
Ishin kushërinj.

Njëri i kishte punët më mirë e tjetri me aq shumë halle, sa i mori jetën edhe të parit edhe vetes.

Kështu, për Kristë dhe Pjetër Memajn tashmë është hapur e pamja, derisa edhe varrimi do t’u bëhet i përbashkët.

Fjalët kyçe: Gjakovë, Kusherinj, te vraret

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels