Giroud befason të gjithë me skuadrën e re – Lajmi.net
Giroud befason të gjithë me skuadrën e re
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliMerkatoSport 22:14, 15 July 2017
Ardhja e Alexandre Lacazettes te Arsenali, ka bërë që Oliver Giroud të mendojë mirë për të ardhmen.

Se raportet mes sulmuesve nuk pritet të jenë më të mirat, e tregoi sot ndeshja miqësore e Arsenalit, ku Giroud refuzoi të festonte me ish sulmuesin e Lyonit.

Por, Giroud dhe Lacazette mund të mos jenë shok skuadre edhe për shumë kohë.

Është Borussia Dortmund që po e kërkon sulmuesin francez, si zëvendësues të Pierre-Emerick Aubameyang, që është afër kalimit te Chelsea./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals