Gili zgjedh mes Sabri Fejzullahut dhe Sinan Vllasaliut – Lajmi.net
Gili zgjedh mes Sabri Fejzullahut dhe Sinan Vllasaliut
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:06, 9 August 2018
Protagoniste e rubrikës "Kë zgjedh" të premtën e kaluar ishte Gili.

Këngëtarja i është përgjigjur me sinqeritet pyetjeve të sikletshme të kësaj rubrike, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, shumë prej tyre miq të ngushtë të saj.

Ndër të tjera, këngëtarja u ‘deytrua’ të zgjedhte edhe mes Sabri Fejzullahut dhe Sinan Vllasaliut.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 2:36 mund të kuptoni përgjigjen e Gilit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO