Gili, Sinani, Teuta dhe Dani vijnë me potpuri për fundvit – Lajmi.net
Gili, Sinani, Teuta dhe Dani vijnë me potpuri për fundvit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:13, 7 December 2018
Shumë projekte muzikore janë publikuar gjatë kësaj periudhe, e shumë të tjera janë paralajmëruar nga artistët tanë.

Gili, Sinan Vllasaliu, Teuta Selimi dhe Ramadan Krasniqi-Dani kanë bashkuar forcat për një projekt, shkruan lajmi.net.

Katër artistët sapo kanë publikuar potpuri këngësh, realizuar me rastin e festave të fundvitit.

Këto këngë janë plot ritëm dhe sjellin aromë festash meqë jemi në fundvit.

Më poshtë mund të dëgjoni potpurinë e publikuar nga artistët Gili, Sinani, Teuta dhe Dani si dhe të mësoni se çfarë kanë përgatitur ata kësaj radhe. /Lajmi.net/

https://www.youtube.com/watch?v=sGyRr7pN1gY

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO