Gili dhe Iliri shijojnë mbrëmjen, shëtisin rrugëve të Prishtinës – Lajmi.net
Gili dhe Iliri shijojnë mbrëmjen, shëtisin rrugëve të Prishtinës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:59, 7 September 2018
Gili dhe Ilir Berani janë çift shumë i dashur për publikun.

Në pothuajse çdo udhëtim të këngëtares, është bashkëshorti i saj, Iliri, ai i cili e shoqëron atë, shkruan lajmi.net.

Mbrëmjen e së premtës (sonte), çifti kanë vendosur të shëtiten rrugëve të kryeqytetit, të cilit Gili i këndoi disa vite më parë, në këngën “Prishtina”.

Lajmi.net ka siguruar disa imazhe të çiftit, të cilët dukeshin shumë elegantë derisa po shijonin një mbrëmje të qetë në Prishtinë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO