Giggs: Liverpool – Real Madrid, ky ekip dua ta fitojë Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Giggs: Liverpool – Real Madrid, ky ekip dua ta fitojë Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:07, 17 May 2018
Ryan Giggs dëshiron që Real Madrid ta mposht Liverpoolin në finalen e Ligës së Kampionëve.

Ryan Giggs dëshiron që Real Madrid ta mposht Liverpoolin në finalen e Ligës së Kampionëve për shkak të sulmuesit, Gareth Bale.

“Nuk duhet ta them këtë, por shpresoj që Bale do të fitojë”, tha Giggs.

“Po e them këtë veçanërisht për Gareth, ta fitosh katër herë Championsin, do të ishte fantastike”, shtoi ai.

“Do të ishte arritje e pabesueshme”, theksoi Giggs. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO