Giggs: Ky ekip nuk mund ta fitojë Ligën e Kampionëve (FOTO) – Lajmi.net
Giggs: Ky ekip nuk mund ta fitojë Ligën e Kampionëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:13, 12 September 2017
Ryan Giggs nuk ka besim te ish skuadra e tij, Manchester United.

Ryan Giggs nuk beson se Manchester United mund ta fitojë Ligën e Kampionëve.

“Ju e shikoni skuadrën aktuale të Unitedit dhe pyetni nëse mund ta fitojnë Ligën e Kampionëve? Nëse kanë lojtarët e duhur për ta fituar?”, tha Giggs për Sky Sports.

“Për momentin ndoshta nuk e kanë skuadrën e duhur. Ju keni Pogban dhe Lukakun. Nëse përmbush potencialin e tij, Rashford dhe De Gea janë top lojtarë, por nëse i shtoni edhe një Gareth Bale për të miksuar skuadrën, atëherë mund të flitni se kjo skuadër mund të triumfojë”, vazhdoi ai.

“Mourinho tashmë e ka fituar këtë garë, por nuk e di nëse i ka lojtarët e duhur për ta bërë edhe në United”, u shpreh ai. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Manchester United, Ryan Giggs

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master