“Ghetto”, lansohet nga Mozzik – Lajmi.net
“Ghetto”, lansohet nga Mozzik
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 7:58, 30 November 2018
Mozzik ka publikuar projektin e ri muzikor.

Reperi nga Ferizaji, Mozzik ka lansuar këngën e tij të re të finalizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

“Ghetto”, mban titullin kënga e re e tij, e shkruar nga vetë reperi kurse për producimin dhe miksin e këngës janë përkujdesur, Miksu dhe Macloud.

Përveç kanalit, Youtube projektin e Mozzik mund ta gjeni edhe në të gjitha platformat e tjera muzikore. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO