Getinjo publikon foto me të ëmën, ka një mesazh – Lajmi.net
Getinjo publikon foto me të ëmën, ka një mesazh
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:35, 7 June 2018
Fytyrat publike në rrjete sociale përpos që ndajnë sukseset e tyre shpesh prezantojnë edhe të afërmit.

Ky i fundit që ka zgjedhur të ndajë imazhe me fansat është edhe reperi Getinjo ku ju prezanton me të ëmën, shkruan lajmi net.

E kur është fjala të prindërit, padyshim që për çdo kë konsiderohen të jenë personat më të rëndësishëm në jetë.

Përmes këtij postimi edhe reperi nga Ferizaji thotë ca fjalë të bukura për nënën gjersa publikon një fotografi pranë saj.

“I gjithi që jam dhe shpresoj të bëhem i përket asaj”, ka shkruar ai. /Lajmi.net/

ALL THAT I AM OR HOPE TO BE…I OWE TO MY MOTHER ❤️

A post shared by GETINJO (@getinjo) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO