Geti nuk ka qenë kurrë kaq aktiv, sapo publikoi fotografinë më të bukur (Foto) – Lajmi.net
Geti nuk ka qenë kurrë kaq aktiv, sapo publikoi fotografinë më të bukur (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:07, 13 September 2017
Getoar Selimi nuk ka qenë kurrë aktiv sa dy ditët e fundit ku po ndanë me ndjekësit momente nga dasma.

Ai dhe prezantuesja e njohur Marina Vjollca, dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë mbëmjen e 10 shtatorit në një ambient të hapur buzë detit kur dielli po perendonte, shkruan lajmi.net

Getin të gjithë e njohin si personazhim publik më jo aktiv në rrjete sociale, ai madje edhe nëpër intevista nuk preferon të jetë prezent, por dashuria që ka ndaj Marinës po e ‘detyron’ të ndajë çdo moment gëzimi me fansat.

A është kjo fotografia më e bukur e tyre si çift? ./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO