Geti në urimin për ditëlindjen e Marinës: Për mua, ti je bota – Lajmi.net
Geti në urimin për ditëlindjen e Marinës: Për mua, ti je bota
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:03, 17 May 2018
Me rastin e 28 vjetorit të lindjes, Marina Vjollca ka pranuar urime të shumta.

Por, ai që bëri që zemra e saj të rrah sërish fort sigurisht se ka qenë i burrit të saj, Getoar Selimit, i cili është treguar shumë romantik, shkruan lajmi.net

”Për botën, mund të jesh vetëm një person. Por për mua, ti je bota. Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime”, ishin fjalët e reperit shqiptar përkrah një imazhi të publikuar në Instagram në të cilin shihet Marina me një pozë tërheqëse.

Ajo dhe Geti dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë vitin e kaluar dhe lajmi.net u ka mbajtur të informuar me imazhe nga vendi i ngjarjes.

Çifti shihet se janë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe harmonia që mbretëron te ta vihet re në fotot që shpesh ndajnë me ndjekësit./Lajmi.net/

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

 

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO