Geta Beqa tregon më shumë se ç’duhet, ka edhe një mesazh – Lajmi.net
Geta Beqa tregon më shumë se ç’duhet, ka edhe një mesazh
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:32, 17 May 2018
Instruktorja e Fitnesit, Geta Beqa ka gjithnjë çfarë të tregojë për ndjekësit.

Duke qenë se është njëra ndër sportistet më të suksesshme, Beqa shpesh përçon mesazhe nga puna e saj, shkruan lajmi.net

Në rrjetet më të frekuentuara sociale ndan fotografi dhe video të llojllojshme, ku nganjëherë di të shfaqet edhe provokuese.

Në paraqitjen e fundit duket tejet seksi e cila tregon këmbët seksi gjersa transmeton një mesazh.

“Gjërat e mira vijnë prej atyre që ushtrojnë”, – ka shkruar Beqa.

Geta është e njohur për linjat trupore bombastike, të cilat i ka ndërtuar falë punës së pandalshme që bën në palestër.

Ajo po ashtu, është zgjedhur edhe kampione e botës për fitnes. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO