Genti vihet në pozitë të ‘vështirë’, ja çka e pyeti një femër – Lajmi.net
Genti vihet në pozitë të ‘vështirë’, ja çka e pyeti një femër
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:16, 16 May 2018
untitled-13-n8f1yrcoavmivwheddcpto9cuhsltjsqipivamxz0o
Ka realizuar një set të ri të fotografive.

Reperi Gent Fatali ka hedhur në Instagram ca foto nga seti i bërë nga fotografi Armend Fazliu, shkruan lajmi.net

E në një nga fotot ai hodhi një shkrim interesant, që i bëri kurioz ndjekësit e tij.

Reperi tha se një femër e ka pyetur diçka në gjuhën gjermane por që ai nuk e ka kuptuar.

E kush di gjermanisht, mbase mund t’i ndihmojë atij!

Kujtojmë që Genti po shijon suksesin e këngës ‘Zemer e thyme’ që ka mbledhur miliona klikime në Youtube./Lajmi.net/

Où es-tu.. ▪@armendifazliu.photography

A post shared by G e n t • F a t a l i 🔥 (@gentfatali) on

Jom tu t lyp .. ▪ @armendifazliu.photography

A post shared by G e n t • F a t a l i 🔥 (@gentfatali) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO