Genta apo Zajmina? Genci tregon cila është më seksi (Video) – Lajmi.net
Genta apo Zajmina? Genci tregon cila është më seksi (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:10, 19 March 2017
Në rubrikën 'Kë zgjedh' në kuadër të emisionit 'Mirage', Genc Prelvukaj në mesin e disa artistëve ka treguar edhe kë nga femrat e estradës e konsideron më seksi.

Përball i janë vënë Genta Ismajli dhe Zajmina Vasjari, por cilën nga të dyja e zgjodhi Genci mund ta kuptoni në videon në vazhdim:

 

Fjalët kyçe: Genc Prelvukaj, Genta, zajmina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool