Gecaj-Rrustemit: Fundërrinë, psikopat, bërllok… – Lajmi.net
Gecaj-Rrustemit: Fundërrinë, psikopat, bërllok…
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 22:31, 20 March 2017
Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj e ka quajtur fundërrinë dhe përfaqësues të Brigadave të Kuqe në KQZ, Adnan Rrustemin.

Ky i fundit e ka quajtur Gecajn ministër të Serbisë, për shkak se po arsyeton hapjen e vendvotimeve për zgjedhjet e Serbisë në Kosovë, transmeton lajmi.net.

Gecaj ka reaguar duke thënë se kjo është një gënjeshtër e tij pasi që e vetmja deklaratë që e ka bërë në lidhje me organizimin e zgjedhjeve serbe në Kosovë, ka qenë se “Qeveria e Kosovës ende nuk ka qëndrim për këtë çështje”.

“Fundërrinë, psikopat, bërllok”, janë disa nga fjalët fyese që ka përdorur Gecaj kundrejt Rrustemit.

Ky është postimi i plotë në Facebook:

FUNDËRRINAT GËNJESHTARË TË LAV

Kjo fundërrina e Lëvizjes Anarkiste të Vetëvendosjes (LAV), përfaqësues i Brigadave të tyre të Kuqe në KQZ, Adnan Rrustemi, ju paska bashkangjitur sistemit dhe metodës së atij Pinokios tjetër nga Komuna e Prishtinës, veçse këtij ju paska zgjatur hunda më shumë nga gënjeshtra e tij e paskrupullt. E vetmja deklaratë e imja deri më tani në lidhje me organizimin e zgjedhjeve serbe në Kosovë ka qenë se “Qeveria e Kosovës ende nuk ka qëndrim për këtë çështje”. Ndërsa ky pinokio hundëmadh merr guximin të më krahasoj edhe me një “ministër të Serbisë”. Ti, more psikopat, me u bashku me tërë farë e fis, prap mbetesh me kilometra largë kredencialeve të mia dhe të familjes sime. Vendimin për ose kundër organizimit të zgjedhjeve serbe në Kosovë e merr Qeveria e Republikës së Kosovës, jo unë, e posaçërisht jo bërllogu si ti./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO