Gecaj i PDK-së: Rritja e Vetëvendosjes normale – Lajmi.net
Gecaj i PDK-së: Rritja e Vetëvendosjes normale
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 18:56, 13 June 2017
Arben Gecaj nga PDK, ka thënë se për PDK-në ende vlen marrëveshja për kandidatin për kryeministër Ramush Haradinaj.

Unë them se çdo gje a qenë transparente, marrëveshja dhe oferta e PDK ka qenë për Ramush Haradinajn për kryetarin e AAK-së, kjo marrëveshje vlen edhe sot. Për PDK Ramush Haradinaj mbetët kandidati i nominuar për kryeministër.

Ai ka thënë, se beson se në fund do të gjendet një formulë dhe partnerët do të gjejnë një zgjidhje për të bashkëqeverisjen e ardhshme.

Më tutje Gecaj ka thënë se rritja e VV-së është normale. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO