Gazetarja sportive më seksi në botë – Lajmi.net
Gazetarja sportive më seksi në botë
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 22:05, 8 February 2018
Victoria është mjaft e lidhur me futbollin dhe në Instagramin e saj gjen shpesh foto me futbollistë, të cilët i takon sapo i jepet rasti.

38-vjeçarja gazetare, Victory Bonia, duket në një formë të mrekullueshme dhe vitet mbi shpinë, nuk i tregon aspak.

Ish-modelja ruse, së fundi u përfshi edhe në një incident, në një aeroport, ku u ndalua pasi dyshohej se mund të kishte lidhje me KGB-në, rrjetin rus të spiunazhit.

Victoria është mjaft e lidhur me futbollin dhe në Instagramin e saj gjen shpesh foto me futbollistë, të cilët i takon sapo i jepet rasti.

 

Fjalët kyçe: Victory Bonia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan