Gazeta e Barcelonës me titull fantastik para ndeshjes me Juventusin (FOTO) – Lajmi.net
Gazeta e Barcelonës me titull fantastik para ndeshjes me Juventusin (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:32, 12 September 2017
"Sport" e ka përshkruar ndeshjen e sotme mes Barcelonës dhe Juventusit si një 'Finale të Ligës së Kampionëve'.


Fjalët kyçe: . Barcelona, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool