Gattuso zgjedh sulmuesin kryesor për ndeshjen ndaj SPAL – Lajmi.net
Gattuso zgjedh sulmuesin kryesor për ndeshjen ndaj SPAL
Autori: Lajmi.net Serie ASport 13:16, 8 February 2018
Trajneri Gennaro Gattuso ka vendosur ta rikthejë Kalinicin në sulm ndaj SPAL.

Nikola Kalinic do të rikthehet në sulmin e Milanit për ndeshjen e ardhshme ndaj SPAL.

Mediat italiane raportojnë se sulmuesi kroat do të luajë prapë nga minuta e parë në ballafaqimin e ardhshëm në Serie A.

Trajneri Gennaro Gattuso ka vendosur ta rikthejë Kalinicin në sulm, përcjell “lajmi.net”.

Kalinic do të ketë një rast ideal për të shënuar në mënyrë që ta shpaguajë besimin e Gattusos. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO