Gattuso ka lajm të keq për tifozët e Milanit – Lajmi.net
Gattuso ka lajm të keq për tifozët e Milanit
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:35, 7 December 2017
Gennaro Gattuso ka shfaqur shqetësimin e tij me formën aktuale të skuadrës nga San Siro.

Trajneri i ri i Milanit, Gennaro Gattuso ka brengosur edhe më shumë tifozët e skuadrës nga San Siro.

Para duelit me Rijekën në Europa League, ish mesfushori i “Rossonerëve” ka shfaqur shqetësimin e tij me formën aktuale të skuadrës.

“Nuk jemi në formë”, tha Gattuso në konferencë për media, përcjell “lajmi.net”.

Gattuso debutoi si trajner i Milanit në barazimin 2:2 ndaj Beneventos në xhiron e shkuar në Serie A. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO