Gattuso e jep lajmin e madh për tifozët e Milanit – Lajmi.net
Gattuso e jep lajmin e madh për tifozët e Milanit
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:28, 6 December 2017
Trajneri i ri i "Rossonerëve" dëshiron ta mbajë yllin turk në San Siro.

Gennaro Gattuso nuk do të lejojë largimin e mesfushorit Hakan Calhanoglu nga Milan.

Trajneri i ri i “Rossonerëve” dëshiron ta mbajë yllin turk në San Siro, raportojnë mediat italiane.

Calhanoglu së fundmi spekulohej se mund të largohet nga Milan, gjatë afatit kalimtar të janarit, përcjell “lajmi.net”.

Ai ka zgjuar interesim nga Galatasaray dhe Fenerbahce në Turqi.

Por, Gattuso dëshiron ta mbajë në Milan së paku deri në fund të këtij sezoni. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3