Gattuso befason me përforcimin e ri nga Premierliga – Lajmi.net
Gattuso befason me përforcimin e ri nga Premierliga
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 9:26, 10 January 2018
Milan mund të realizojë një përforcim të ri nga Premierliga.

Milan kërkon një përforcim nga Premierliga.

“Rossonerët” kanë shfaqur interesim për transferimin e mesfushorit të Tottenham Hotspur, Mousa Dembele.

Mediat italiane raportojnë se 30 vjeçari dëshiron të largohet nga klubi londinez, përcjell “lajmi.net”.

Dhe, trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso beson se karakteristikat e tij i përshtaten skuadrës nga San Siro. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO