Gati shkeli fëmijën që kalonte në zebra, pensionistes i ndalohet leja e vozitjes (Foto) – Lajmi.net
Gati shkeli fëmijën që kalonte në zebra, pensionistes i ndalohet leja e vozitjes (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 11:49, 8 December 2017
Pensionistes së paemëruar, që gati shkeli një fëmijë që po kalonte zebrat në një rrugë të Essex të Anglisë, i është ndaluar përkohësisht leja e vozitjes.

Shoferja 80-vjeçare, është dashur t’i nënshtrohet testit të shikimit, ku u zbulua se pamja saj është dobësuar shumë dhe nuk mund të jetë më mbi timon, transmeton Telegrafi.

Pensionistes së paemëruar, që gati shkeli një fëmijë që po kalonte zebrat në një rrugë të Essex të Anglisë, i është ndaluar përkohësisht leja e vozitjes.

Shoferja 80-vjeçare, është dashur t’i nënshtrohet testit të shikimit, ku u zbulua se pamja saj është dobësuar shumë dhe nuk mund të jetë më mbi timon.

Fjalët kyçe: pensioniste

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels