Garë mes Lamborghini Aventador dhe VW Polo, kush mendoni se fiton? (VIDEO) – Lajmi.net
Garë mes Lamborghini Aventador dhe VW Polo, kush mendoni se fiton? (VIDEO)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 16:59, 16 January 2018
Kur përmendet emri Lamborghni, menjëherë mendja shkon tek shpejtësia e madhe që ai ka.

Mirëpo në një garë mes Lamborghini Aventador dhe Voklswagen Polo, fitues doli ai që askush nuk e priste.

Për më shumë shikoni videon. /Sovrani/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3