Gara për Këpucën e Artë më e “nxehtë” se kurrë – Lajmi.net
Gara për Këpucën e Artë më e “nxehtë” se kurrë
Autori: Lajmi.net BundesligaLa LigaLajme futbolliPremier LeagueSerie ASport 18:08, 5 March 2018
Gara për Këpucën e Artë është më interesante se kurrë.

Për dallim nga vitet tjera kur kishim Ronaldon dhe Messin, këtë sezon kemi konkurrent të tjerë.

Janë katër lojtarë me nga 24 gola dhe me nga 48 pikë që kryesojnë garën për Këpucën e Artë.

Cavani, Messi, Salah dhe Kane renditen në katër vendet e para me nga 48 pikë.

Ronaldo renditet në vendin e 16 me 32 pikë./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Këpuca e Artë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master