Gaforrja e gatuar e kafshon gruan që po e hante atë /VIDEO – Lajmi.net
Gaforrja e gatuar e kafshon gruan që po e hante atë /VIDEO
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 22:17, 8 July 2018
Nuk është çudi që ndonjëherë gaforret mbijetojnë duke u gatuar dhe thjesht ikin nga pjatat.

Një grua kineze ishte duke ngrënë një pjatë të veçantë me ushqim deti dhe ashtu si ajo filloi të kafshonte një gaforre – krijesa vendosi të kthehej në jetë dhe papritmas i kafshoi buzën me kthetrat e saj!

Është e mundshme, natyrisht, se gaforre nuk ishte në të vërtetë e zier, por gatuar në një mënyrë tjetër. Por pas kësaj videoje, të gjithë do të fillojnë të kontrollojnë mbi gaforret e tyre të ziera, karkaleca të skuqura dhe ndoshta edhe fasule të konservuara një herë më shumë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO