Gafë qesharake e Francës në konferencën e Umtitit – Lajmi.net
Gafë qesharake e Francës në konferencën e Umtitit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:14, 12 July 2018
Tek Franca duket se janë të qetë para finales me Kroacinë.

Të qeshur duken edhe në konferencën për shtyp para ndeshjes.

Teksa para gazetarëve ishte Samuel Umtiti, si dhe zëdhënësi për shtyp i kombëtares franceze, ky i fundit bëri një lapsus.

Në vend që ta prezantonte para gazetarëve Samuel Umtitin, ai i ngatërroi emrin duke e “shartuar” me Paul Pogban, dhe në fund prodhoi emrin “Paul Pogba”.

Umtiti e kaloi me të qeshura këtë episod, dhe me shaka u çua duke bërë si i fyer nga ky rast. Pastaj zëdhënësi ftoi Umtitin, me emrin Samuel Pogba.

Ky episod shkaktoi të qeshura në sallë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO