Gafa e pabesueshme e Victor Valdes, prodhon golin e vitit në Premierligë (VIDEO) – Lajmi.net
Gafa e pabesueshme e Victor Valdes, prodhon golin e vitit në Premierligë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 14:58, 19 March 2017
Antonio Valencia ka shënuar pas gabimit qesharak të Victor Valdes. Manchester United mposhti Middlesbroughn 3:1.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels