Gabon Berisha, pëson Atalanta – Lajmi.net
Gabon Berisha, pëson Atalanta
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 22:01, 2 December 2017
Në sfidën e javës së 15-të në Seria A, Torino ka kaluar në avantazh përballë Atalantas së Etrit Berishës.

Ka qenë pikërisht një gafë e portierit shqiptar, që ka sjellë golin e N’kulu.

Pas një harkimi nga goditja e këndit, Berisha ka bërë një dalje të pa studiuar mirë, dhe mbrojtësi i Torinos i vodhi kohën, dhe shënoi me portën që ishte lënë e boshatisur prej tij.

Fjalët kyçe: Etrit Berisha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master