Gabimet që i bëjnë meshkujt në shtrat – Lajmi.net
Gabimet që i bëjnë meshkujt në shtrat
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 20:49, 25 March 2018
Meshkujt mendojnë se ata janë shumë të mirë në shtrat dhe i kënaqin femrat e tyre, por ja që nuk është ashtu.

Femrat shpesh akuzohen se ato nuk dinë se çfarë duan, por kur është puna te seksi atëherë ato kanë një të përbashkët, të kënaqen në maksimum.

Dhe kur është puna te seksi, femrat kanë listuar disa gjëra që meshkujt i bëjnë gabim në shtrat:
Kur nxitoheni
Kur e merrni shtruar
Kur keni dhunti të çuditshme
Ai ka mbaruar, por ti jo
Nuk ju ndëgjon
Zona e kënaqësisë
Nuk dinë aftësitë e puthjes
Kur ju sforcon për gjërat që ju pëlqejnë apo jo
Pjesët e trupit të një mashkulli janë të ndryshme nga një trup i femrës
Kur duan të provojnë shumë gjëra bashkë
Kur nuk i kushtojnë kohë nxemjes. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO