Gabim i madh nga Barcelona, feston Juventus (FOTO) – Lajmi.net
Gabim i madh nga Barcelona, feston Juventus (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 13:20, 18 May 2017
Dani Alves po shkëlqen në Juventus.

Barcelona është duke u kritikuar për largimin e Dani Alvesit.

Mbrojtësi u largua si futbollist i lirë nga Camp Nou, duke nënshkruar me “Bianconerët”, gjatë verës së vitit të kaluar.

Alves ka shkëlqyer me paraqitjet e tij në Torino, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, Barcelona mund të pendohet për largimin e tij nga klubi. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Dani Alves, Juventus

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball