‘Gabigol’ bëhet me skuadër të re – Lajmi.net
‘Gabigol’ bëhet me skuadër të re
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSport 18:42, 3 December 2017
Një situatë e re është krijuar për Gabriel Barbosan.

Sulmuesi brazilian në janar do të largohet nga skuadra e Benficas, duke mos përmbushur pritëshmëritë.

‘Gabigol’ verën e kaluar është huazuar nga Interi te Benfica, dhe deri më tani ka shënuar vetëm një gol.

21 vjeçari pritet që pjesën e dytë të sezonit ta kalojë në La Liga, te skuadra e Betis./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gabriel Barbosa, Inter, Real Betis

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush