Fytyrat e tifozëve të Anglisë pasi Kroacia ua ‘prishi ëndrrën’ – Lajmi.net
Fytyrat e tifozëve të Anglisë pasi Kroacia ua ‘prishi ëndrrën’
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 0:04, 12 July 2018
Kroacia kaloi në finale të Kupës së Botës pasi mposhti Anglinë me rezultat 2-1.

Humbja për anglezët ishte shumë e dhimbshme pasi ishin shumë afër momentit të shumëpritur.

Ata e përjetuan rëndë këtë dhe kjo shihej shumë mirë në fytyrat e tyre të mrrolura.

Më poshtë janë disa fotografi të tifozëve anglez nëpër vende të ndryshme.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO