Futbollistit i bëhet një masazhë e çuditshme nga një femër (Foto/Video) – Lajmi.net
Futbollistit i bëhet një masazhë e çuditshme nga një femër (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunSport 17:37, 19 April 2017
Kur është fjala për një lojë cilësore nga futbollistët, patjetër edhe mjekët duhet të jenë shumë të përgatitur

Dhe sigurisht masazhierët e kanë një detyrë të veçantë kur është fjala për muskujt e tensionuar, shkruan Daily Mail, trsnmeton lajmi.net.

Mirëpo ajo çfarë ka bërë kjo masazhiere ka habitur të gjithë. Ajo i bënë një masazhë të çuditshme futbollistit Brandon Matera, i cili u detyrua të marrë një masazhë për t’i relaksuar muskujt e tij. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Masazhe

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels