Dënim tronditës me burg për futbollistin shqiptar që grushtoi gjyqtarin – Lajmi.net
Dënim tronditës me burg për futbollistin shqiptar që grushtoi gjyqtarin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:27, 19 April 2017
Gjykata e Shkallës së Parë vendosi masën e sigurisë me 7 ditë burg për lojtarin e ekipit të Domosdovës Kristjan Lleshi për dhunimin e arbitrit të ndeshjes ditën e diel.

Lleshi 33-vjeç gjatë ndeshjes mes ekipit të Tepelenës dhe Domosdovës goditi me grushte arbitrin Ardit Merdanaj nga Vlora, pasi dha një penallti për ekipin kundërshtar.

Arbitri pas ndeshjes ai u dërgua për mjekim në spital dhe deklaroi për mediat se ka humbur dëgjimin nga njëri vesh.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball