Futbollisti që kushtoi 10 centë, transferohet në Juventus për 30 milionë euro (FOTO) – Lajmi.net
Futbollisti që kushtoi 10 centë, transferohet në Juventus për 30 milionë euro (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 11:09, 16 March 2017
Mesfushori i Monacos, Fabinho ka një tregim interesant në karrierën e tij.

Mesfushori i Monacos, Fabinho shkëlqeu në fitoren ndaj Manchester Cityt me rezultat 3:1 që i kualifikoi në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

Dhe, ai ka filluar të kërkohet nga disa prej klubeve të mëdha evropiane, në mesin e tyre Juventus.

Por, “Calciomercato” shkruan se Fabinho në vitin 2015 kishte vlerë pothuajse prej vetëm 10 centë, ndërsa sot nuk do të largohet nga Monaco për më pak se 30 milionë euro. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO