Futbollisti nokauton bashkëlojtarin e tij – Lajmi.net
Futbollisti nokauton bashkëlojtarin e tij
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 20:47, 28 November 2017
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në mes të dy lojtarëve të futbollit amerikan.

Dy bashkëlojtarët e skuadrës së futbollit amerikan, Georgia Tech kanë krijuar një skenë dhune, ani pse ishin vetëm duke luajtur.

Njëri e ka goditur me boks shokun e tij, duke e lënë pa ndjenja të shtrirë në tokë.

Fatmirësisht thuhet se ai nuk pësoi ndonjë lëndim dhe pas disa minutash u ngrit sërish.

Fjalët kyçe: Georgia Tech

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals