Futbollisti i Superligës luajti 90 minuta i sëmurë, shikoni çfarë bëri në fushë – Lajmi.net
Futbollisti i Superligës luajti 90 minuta i sëmurë, shikoni çfarë bëri në fushë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 13:35, 21 August 2017
Vëllaznimi mundi dje Lirinë 1:0 në derbin e madh dukagjinas.

Gjakovarët fituan falë golit të kapitenit Albutrit Morina, i cili ishte i sëmurë, por ndihmoi ekipin e tij, përcjellë “Lajmi.net”.

Kështu ka shkruar trajneri Ismet Munishi në Facebook.

“Kapiteni im Tiki Morina luan i sëmurë 90 minuta dhe shënon gol, të gjithë lojtaret e dhanë 120%. Urime 1927 urime Kuqezinjtë e Jakoves . Urime Gjakove. Na jemi të përkushtuar, na jemi shumë te fortë. Kuq e zi”, ka shkruar Munishi. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Superliga, Vëllaznimi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion