Futbollisti i Premierligës zbulon se është biseksual – Lajmi.net
Futbollisti i Premierligës zbulon se është biseksual
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:07, 12 May 2018
Mediat angleze kanë treguar historinë e një futbollisti Top Player në Premier League, që ka pranuar se është biseksual.

Futbollisti aktualisht është i martuar dhe ka një fëmijë, por pranoi se ka pasur për 4 vite marrëdhënie homoseksuale me një model.

Sipas mediave bëhet fjalë për një lojtar shumë të njohur të Premier League, që nuk është anglez, por që nuk dëshiron të identifikohet.

Kjo sepse futbollisti mendon se mund t’i rrezikohet e ardhmja dhe karriera, nëse pranon publikisht prirjet e tij biseksuale.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO