Futbollisti i njohur i Realit përfundon në Gjykatë, bleu patentë shoferin për 4000 euro (FOTO) – Lajmi.net
Futbollisti i njohur i Realit përfundon në Gjykatë, bleu patentë shoferin për 4000 euro (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 11:32, 18 March 2017
Fabio Coentrao ka një problem serioz.

Mbrojtësi i Real Madridit, Fabio Coentrao është paraqitur në një Gjykatë në Braga ku pranoi se në vitin 2012 e bleu patentë shoferin për 4000 euro.

Coentrao ka pranuar se ishte ndihmuar nga personi përgjegjës për kontrollimin e provimit me shkrim, raportojnë mediat spanjolle, përcjell “lajmi.net”.

Prokurori i rastit e ka pezulluar akuzën duke e detyruar futbollistin që të paguajë gjobë prej 3000 eurosh, shumë e cila do të dhurohet për bamirësi. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Fabio Coentrao, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2