Futbollisti i Kosovës shënon golin e javës në Zvicër (VIDEO) – Lajmi.net
Futbollisti i Kosovës shënon golin e javës në Zvicër (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:20, 17 April 2017
Futbollisti i Kosovës, Hekuran Kryeziu, ka shënuar gol tëjashtëzakonshëm në ndeshjen Luzern-St Gallen.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Hekuran Kryeziu

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool