Futbollisti i Gjilanit shënon 4 gola për 10 minuta – Lajmi.net
Futbollisti i Gjilanit shënon 4 gola për 10 minuta
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 17:45, 10 May 2017
Futbollisti i Gjilanit, Betim Haxhimusa, ka thyer një rekord në futbollin kosovar.

Ai ka shënuar katër gola për 10 minuta në ndeshjen ndaj Drenicës.

Haxhimusa realizoi në minutat 47, 49, 53 dhe 57.

Gjilani po fiton me rezultat të pastër, 4:1. /Lajmi.net/

222_1494430360-9774901

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Betim Haxhimusa

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master