Futbollistët e eliminuar nga gara për Topin e Artë – Lajmi.net
Futbollistët e eliminuar nga gara për Topin e Artë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:14, 7 December 2017
Revista e njohur francez France Football vazhdon të zbulojë emra tjerë që janë eliminuar nga gara për Topin e Artë.

Nga lista prej 30 futbollistëve, deri më tani janë eliminuar 24 futbollistë.

Kanë mbetur edhe gjashtë emra deri në zbulimin e fituesit për këtë vit.

Ceremonia zyrtare për ndarjen e çmimit të madh individual Topi i Artë, i cili dhurohet nga revista franceze France Football pritet të fillojë nga ora 19:30.

Futbollistët e eliminuar nga gara për Topin e Artë:

Dries Mertenes, Philippe Coutinho, Edin Dzeko, Mats Hummels, Jan Oblak, Karim Benzema, Radamel Falcao, Sadio Mane, Leonardo Bonucci, Pierre Emerick-Aubameyang, David de Gea, Eden Hazard, Antoine Griezmann, Toni Kroos, Marcelo, Paolo Dybala, Kevin de Bruyne, Luis Suarez, Isco, Edison Cavani, Harry Kane, Robert Lewndowski, N’Golo Kante, Kylian Mbappe./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO