Fundet me pala, trend për pranverë – Lajmi.net
Fundet me pala, trend për pranverë
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 10:48, 5 March 2018
Nuk ka munguar në garderobën e një femre që prej një kohe mjaft të gjatë aq sa nuk arrijmë ta kujtojmë.

Dhe kjo ndodh sepse fundet me pala tashmë janë një veshje nga e cila nuk heq dorë as në verë e as në dimër. Një aleat i çmuar për të ndërtuar një pamje me stil dhe joshëse.

Dhe karakteristikë që nuk duhet nënvlerësuar është se janë perfekt me kombinime të ndryshme, që nga atletet apo pupat gjatë ditës, tek bluzat elegante apo takat e larta në mbrëmje.

Modeli më i kërkuar është ngjyra e kaltër e mbylltë, mirëpo me stinën e re shkojnë poashtu nuancat pastel, e kuqja, shumëngjyrëse, me reflekte, të metalizuara.

gonna_plissettataImage may contain: one or more people and people walking

I vetmi siklet në këtë rast është zgjedhja.

Fjalët kyçe: Fundet me pala

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble