Fun – Page 370 – Lajmi.net

Aktuale

Filmohet duke vrapuar pasi vodhi iPhonen, ajo çfarë i ndodhi është e tmerrshme (Video)

Një video e publikuar në youtube tregon se si një personi i vidhet telefoni. Ai në ato momente në trupin e tij po mbante një kamerë për të bërë xhirime për vete....

2 July, 2014Lexo më shumë

Turisti hidhet nga maja e hotelit në pishinë

Njeriu në fjalë është me fat të jetë i gjallë pas hedhjes së tij nga kati i gjashtë, teksa po kalonte pushimet e tij në Ibiza....

1 July, 2014Lexo më shumë

‘Fruit Ninja’ në jetën reale, copëton 140 limona për 66 sekonda (VIDEO)

Me aftësitë e tij me thikë një luftëtar samurai do të ndjehej krenarë për këtë prerës limonash i cili sigurisht se nuk është duke e marrë me vrull....

1 July, 2014Lexo më shumë

15 stereotipe për gazetarë, që janë absolutisht të vërteta (Foto)

Të gjithë ne e dimë se stereotipet janë gjë e gabuar por ndonjëherë stereotipet vërtetë janë stereotipe të vërteta....

1 July, 2014Lexo më shumë

Këto bikini do ta bëjnë verën tuaj super emocionuese

Ndoshta për shumicën prej jush stina e verës është më e preferuara, por me këto jelekë bikini "TaTa Top" padyshim se vera juaj do jetë më emocionuese....

29 June, 2014Lexo më shumë

Tani mund të kryeni marrëdhënie seksuale me iPad-in tuaj falë lodrës së re (Video)

Shumë prej nesh janë bërë të pandarë nga telefonat e mençur dhe tabletët tonë, por nëse ju jeni duke kërkuar që ta çoni marrëdhënien tuaj në një tjetër nivel dhe 'të kryeni marrëdhënie seksuale me iPad-in tuaj', atëherë marka e lodrave të seksit Fleshlight e ka bërë të mundshme një gjë të tillë për disa arsye....

29 June, 2014Lexo më shumë

17 nënshkrimet më interesante të njerëzve të famshëm gjatë historisë

Në ditët e sotme, shumica prej nesh firmosim emrat tonë nëpër çeqe dhe dokumente të ndryshme me shkronja të thjeshta të shkrimit....

28 June, 2014Lexo më shumë

Shoqërueset e nuseve tregojnë të pasmet e tyre seksi! A është ky trendi më i ri i fotove të dasmës?

Disa fotografë kanë ardhur me një ide të ndritshme për t'i dhënë një pamje më pikante fotove të zymta të dasmave si në kohërat e lashta....

27 June, 2014Lexo më shumë

Robotët e parë si prezantues televiziv që lexojnë lajmet pa ndonjë vështirësi

Androidët e gjallë të komanduar me telekomandë do të garojnë me njerëzit për t'i thënë titujt kryesor....

26 June, 2014Lexo më shumë

Djaloshi që u bë hit në internet me vallëzimin e tij

Kur një tifozi të ri të bejsbollit iu dhanë gjashtë sekonda në qendër të vëmendjes ai bëri disa lëvizje të paharrueshme që e bënë atë një legjendë të internetit....

26 June, 2014Lexo më shumë

Njerëz të panjohur shuplakë njëri – tjetrit!

Është postuar në Youtube një video mjaft e çuditshme me njerëz të cilët nuk janë parë kurrë më parë, por janë inçizuar duke u goditur me shuplakë me njëri – tjetrin....

25 June, 2014Lexo më shumë

Afrikani e quan veten \”Shqiptari i zi\”

Është fenomeni më i ri i Facebookut. \"Shqiptari i zi\" tashmë ka 3000 pëlqime në Facebook. Videot e tij po tërheqin vëmendjen e publikut të gjërë....

24 June, 2014Lexo më shumë

Burim Ademi, \”i famshmi\” i rrjeteve sociale me video

Numri i personave që postojnë video të situatave të ndryshme në rrjetet sociale është bërë i madh, e nga më të njohurit në këtë fushë është Burim Ademi....

23 June, 2014Lexo më shumë

Shikoni \’Këmbëmadhin\’ të fshehur në errësirën e pyllit teksa një çift po kalonte me makinë natën vonë

Pamjet e jashtëzakonshme tregojnë një krijesë në formë gorille që qëndron pa lëvizur në errësirë duke shikuar prej një rreshti me pemë në Sundance të Utah....

23 June, 2014Lexo më shumë

Djaloshi mbetet i ngujuar në vaginë, duke i dhënë kuptim të ri shprehjes \”i lindur përsëri\”

Një student është dashur të çlirohet prej një skulpture të madhe nga 22 zjarrfikës jashtë Universitetit Tübingen në Gjermani....

23 June, 2014Lexo më shumë

Veprat e artit me rreze X tregojnë se çfarë po ndodh nën rrobat e njerëzve, nga striptiset deri tek narkomanët

Artisti britanik Nick Veasey ka kaluar 20 vitet e fundit duke e ekspozuar veten e tij nën rrezatimin e dëmshëm për të krijuar përmbledhjen e pamjeve....

23 June, 2014Lexo më shumë

Brekët e reja C-string që mezi duken se janë aty

Duken më shumë si një shirit dekorativ, në formë koni përpara me një tel që futet mes vitheve dhe... mban çdo gjë së bashku....

22 June, 2014Lexo më shumë

Shikoni videon e \’përbindëshit të detit\’ e cila kishte habitur shkencëtarët për vite të tëra

Biologët detar tani thonë se krijesa misterioze ka qenë në fakt një kandil deti duke notuar përpara lentes së kamerës....

21 June, 2014Lexo më shumë

Gruaja e trembur thërret policinë pasi një burrë i dehur kishte futur \’veglën e tij\’ përmes kutisë të postës së saj

Gruaja e tembur, e cila ishte duke u kujdesur për mbesën e saj në Paisley, së pari kishte kuptuar se ishte dikush në derën e saj të hyrjes, kur burri kishte filluar të bërtas nga afër....

21 June, 2014Lexo më shumë

Harrojeni futbollin… shikojeni këtë njeri të veshur me kostum prej Mentos duke u hedhur në një fuçi të mbushur me Diet Coke

Në qoftë se ngjarjet e fundit në Kampionatin Botëror ju kanë bërë të ndiheni të mërzitur, atëherë kjo mund të ndihmojë t\'ua ngritë moralin....

20 June, 2014Lexo më shumë

Shikoni se si reagojnë qentë kur njeriu i\’u leh atyre

Magjistari Jose Ahonen udhëheq eksperimentin së bashku me komedianin Rudi Rok, i cili bën një imitim perfekt të qenve për eksperimentin në fjalë....

20 June, 2014Lexo më shumë

Gruaja e zhveshur duke u rrezitur shkakton aksident në trafik pasi e huton motoçiklistin

Shoferët nuk kanë mundur t\'i mbajnë sytë në rrugë, pasi një grua ishte parë e shtrirë lakuriq....

20 June, 2014Lexo më shumë

Duke shkuar për në punë e gjeti dhelprën të vdekur, por kur u kthye e gjeti të gjallë

Një burrë ishte duke shkuar në punë me biçikletë një ditë kur ai kishte vërejtur në anën tjetër të rrugës një dhelpër të gjorë që qëndronte e ngordhur në tokë....

20 June, 2014Lexo më shumë

Frikësuese: 100,000 pata që sulmojnë çdo gjë para vetes (Video)

I ashtuquajturi stampedo i kafshëve nuk është argëtues, madje shpesh mund të jetë edhe shumë i rrezikshëm. ...

20 June, 2014Lexo më shumë

6 arsye pse ju duhet ta mbyllni Facebook-un

Ndryshe nga Myspace, Bebo dhe platforma të tjera të panumërta të mediave sociale, Facebook po sillet si një kacabu dhe palëkundur po refuzon të vdes dhe me shkathtësi po shmang çdo valë negative të transmetimit në media për ndryshimet e reja të dyshimta dhe \"gërmimin e të dhënave\" të diskutueshëm....

19 June, 2014Lexo më shumë

Testimi i Kamerave Kurth në Bjeshkët e Nemuna

Disa fotografi të kafshëve të egra fotografuar nga ERA group, si pjesë e testit te kamerave kurth në kuadër të projektit \"Programi per Rimekëbjen e Rreqebullit të Ballkanit\" në rajonin e Bjeshkëve të Nemuna....

17 June, 2014Lexo më shumë

Njeriu me krahun e tij gjigant

Krahu i MatthiasSchlitte ka masën 46 cm dhe e ka udhëhequr atë drejtë lavdisë në botën e mundjes së krahut....

17 June, 2014Lexo më shumë

Roboti Bob, roja e sigurimit që patrollon zyret

Shkencëtarët në Universitetin e Birmingham janë duke testuar teknologjinë futuriste, e cila madje mund edhe të rimbushet vetë dhe të marrë vendimet e veta, në një vend pune....

17 June, 2014Lexo më shumë

Tentoi ta përpijë telefonin, i mbeti në fyt

Shikojeni këtë njeri me telefonin e ngecur në gojën e tij duke i bërë mjekët të qeshin me të....

16 June, 2014Lexo më shumë

Kur qeni shkel rregullat e shtëpisë

Shikojeni këtë qen të \'keq\' të hidhet vjedhurazi mbi shtratin të cilin e ka të ndaluar dhe fillon të rrotullohet në të....

14 June, 2014Lexo më shumë

A keni parë ndonjëherë kësi lloj këlyshi?

Ai është këlyshi i jashtëzakonshëm. Shikoni videon e këlyshit të lindur me gëzof të gjelbërt....

14 June, 2014Lexo më shumë

A e keni ditur se ekziston ky kompeticion për fotografi?

Ekziston një kompeticion ndërkombëtar për fotografi të bëra me iPhone....

14 June, 2014Lexo më shumë

Fansi i Batman-it ndërton Batmobilin e pabesueshëm

Zac Mihajloviç shpenzoi dy vite për ndërtimin e automjetit të librave komik dhe ka refuzuar ofertat deri në 1 milion dollarë nga blerësit e interesuar....

14 June, 2014Lexo më shumë

Të jesh e çmendur pas Hello Kitty-t

Një trajnere kuajsh e quajtur Natasha Goldsmith nga Exeter në Devon të Anglisë është e fiksuar shumë pas karakterit të filmave vizatimorë si një adoleshente dhe ka shpenzuar 15 vite duke mbledhur 10,000 artikuj të Hello Kitty-t....

13 June, 2014Lexo më shumë

Kryetari i Bashkisë së San Marinos në Kaliforni kapet duke e hedhur jashtëqitjen e qenit në kopshtin e rivalit të tij

Dennis Kneier, Kryetari i Bashkisë së San Marinos në Kaliforni, i cili nuk zotëron ndonjë qen, ka kërkuar falje pasi kishte hedhur jashtqitjen e qenit në oborrin e një aktivisti....

12 June, 2014Lexo më shumë

Zonja Meri parashikoi probleme për zgjedhjet e qershorit

‘Pozicioni i kundërt i yjeve gjithmonë sjell probleme dhe këto zgjedhje ose do të shtyhen ose do të kenë patjetër probleme’, ka treguar zonja Meri, parashikuesja....

12 June, 2014Lexo më shumë

Gruaja që kishte kryer marrëdhënie seksuale me delfin gjatë eksperimenteve laboratorike flet për herë të parë

Margaret Howe Lovatt ishte përpjekur që ta mësonte delfinin Peter si të flas anglisht, por marrëdhënia e tyre kishte kaluar në një nivel krejtësisht tjetër....

12 June, 2014Lexo më shumë

Përbindëshi i mistershëm i detit ha peshkaqenin tre metra të gjatë

Padyshim se ky grabitqar është ngrënë, por shkencëtarët nuk e dinë se çfarë kafshe e egër mund ta ketë mundur një peshkaqen të bardhë....

9 June, 2014Lexo më shumë

Dashuri apo çmenduri? 31 vjeçari me të dashurën e tij 91 vjeçare

I vetëquajtur \'gjahtar\' i grave të moshuara, Kyle Jones thotë se ai nuk ka dalur asnjëherë me ndonjë grua të moshës së tij, porse preferon vëmendjen e pensionisteve....

6 June, 2014Lexo më shumë

15 vjeçari nga Filipinet ka shpikur këpucët që gjenerojnë energji elektrike

Një student 15 vjeçar nga Filipinet ka shpikur një pajisje që shfrytëzon energjinë e hapave për të prodhuar energji elektrike....

5 June, 2014Lexo më shumë

Ja si pushojnë kinezët në vendin e punës

Dita e punës në Kinë zgjat nganjëherë prej agut e deri në muzg, andaj të punësuarit shfrytëzojnë çdo çast për të pushuar dhe fjetur pak. ...

3 June, 2014Lexo më shumë

Nusja lidh foshnjën e saj të porsalindur në fustanin e saj të nusërisë dhe e tërheqë zvarrë

Nusja e quajtur Shona Carter-Brooks, ka marrë një breshëri kritikash në internet për veprimin e saj....

3 June, 2014Lexo më shumë

Kampionati botëror sjell disa nga stilet më bizare të mjekrës dhe mustaqeve

Kampionati botëror i mjekrës dhe mustaqeve është mbajtur në Leinfelden-Echterdingen të Gjermanisë ku kanë marrë pjesë burra me stile mjaft mbresëlënëse....

1 June, 2014Lexo më shumë
 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown