Fun – Page 350 – Lajmi.net

Aktuale

Udhëtari kohor që pretendon të ketë dalë nga viti 6491 kalon testin e gënjeshtrës

Nëse shkojmë me atë që thotë "Udhëtari kohor", atëherë ai ka jetuar më shumë se shekuj në të ardhmen, por, mbeti i mbërthyer në këtë kohë për shkak të disa vështirësive teknike....

19 August, 2018 Lexo më shumë

Shokuese, burri fut dorën e tij në çelikun e shkrirë dhe nuk i bën asgjë /VIDEO

Vërtetë mbase duhet të jesh pak i çmendur ose shumë trim të bësh një gjë të tillë....

19 August, 2018 Lexo më shumë

‘Ju jeni një përbindësh’: Gruaja që humbi burrin dhe foshnjën e palindur në aksident përballet me shoferin e dehur në gjykatë

Gruaja ballafaqohet me shoferin e dehur përgjegjës për aksidentin që vrau burrin e saj dhe foshnjën e palindur....

19 August, 2018 Lexo më shumë

Shikoni si prodhohen çamçakëzët, do i përdorni sërish pas këtyre pamjeve?

I blejmë krejt të vegjël, por çamçakëzët prodhohen nga një "brum" gjigant, ndërsa në përbërje të tyre ka aromatizues, ngjyrues dhe ëmbëltues, përbërës këta që i përtypim çdo ditë....

19 August, 2018 Lexo më shumë

Përse disa njerëz e kanë kërthizën të dalë, ç’do të thotë kjo gjë për shëndetin?

Kërthiza është në forma dhe madhësi të ndryshme tek njerëz të ndryshëm. Disa njerëz kanë kërthizë të dalë dhe disa të tjerë e kanë atë brenda. Por, arsyeja e gjithë kësaj është e thjeshtë. ...

19 August, 2018 Lexo më shumë

Kolumbianëve u kërkohet të ndalojnë të bëjnë seks, sepse është shumë e nxehtë

Ky shtet është duke sugjeruar banorëve të mos bëjnë seks kur është nxehtë....

19 August, 2018 Lexo më shumë

Krokodili sulmon anijen /FOTO

Një krokodil ka sulmuar një anije derisa ajo ishte e ndaluar dhe afër bregut....

19 August, 2018 Lexo më shumë

Provoi ta bëjë “Kiki”-n, shikoni cfarë i bën Policia

Rrjetet sociale janë mbushur me video të “Kiki Challenge”, nga mbarë botë, që shoqërohen me këngën e reperit Drake....

19 August, 2018 Lexo më shumë

Pse lidhjet e sotme janë më delikate?

Shpeshherë nuk jemi të përgatitur për kompromise, për ta sakrifikuar vetveten dhe për të dashuruar pa kusht. Nuk dëshirojmë të presim dhe duam të kemi çdo gjë menjëherë. Dhe padyshim se të gjitha këto ndikojnë që lidhjet e sotme të jenë kaq delikate. Por jo vetëm, sepse ka edhe shumë arsye tjera se përse lidhjet moderne janë delikate...

19 August, 2018 Lexo më shumë

19 gushti, Dita Botërore e Fotografisë

Fotografia i ka fillet tek shpikja e Dagerrotipit (Daguerreotype), një proces fotografik i zhvilluar nga Joseph Nicephore Niepce dhe Louis Daguerre në 1837....

19 August, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO