Fun – Page 311 – Lajmi.net

Aktuale

Ora e Apple ia dogji dorën një gruaje (Foto)

Një nënë e dy fëmijëve ka marrë djegie të dhimbshme në dorë pasi që ora e saj e Apple u ‘mbinxeh’....

5 September, 2015Lexo më shumë

Shikojeni çfarë mund të bëjnë këta dy qenë së bashku (Video)

E dimë se qentë janë të mençur. Me trajnimet dhe trikat e tyre, ne kemi parë shumë video të mahnitshme të tyre në internet....

5 September, 2015Lexo më shumë

I vdes nëna, 2-vjeçari ushqehet me gji nga qeni shtatzënë dhe shpëton në shkretëtirë

Një djalosh 2-vjeçar ‘u mbajt’ i gjallë pasi që një qen shtatzënë filloi ta ushqejë atë me gji....

5 September, 2015Lexo më shumë

Vajza që ka ngjashmëri të madhe me Angelina Jolie (Foto)

Për shkak të ngjashmërisë së madhe që ka me Angelina Jolie-në, sa herë që ajo del në rrugë për të shkuar diku, të gjithë e kthejnë kokën për ta shikuar atë....

5 September, 2015Lexo më shumë

A keni parë ndonjëherë duel mes maces dhe krokodilit? Nëse jo, shikojeni |VIDEO|

Në videon më poshtë këtë mace të guximshme e cila sulmon gjatë gjithë kohës krokodilët, dhe i detyron ata të kthehen në ujë. ...

4 September, 2015Lexo më shumë

Shokuese: Djali e gjuan studenten nga kulmi i shtëpisë gjatë një feste (Video)

Ky është një moment shokues, kur një studente është gjuajtur nga kulmi i një shtëpie, gjatë festimit të një ahengu....

4 September, 2015Lexo më shumë

A E KENI DITUR: Steve Jobs ishe fëmija i një emigranti Sirian !?

Babai biologjik i Jobs ishte Sirian, dhe kishte emigruar në SHBA në vitin 1950....

4 September, 2015Lexo më shumë

Dalje të tillë nga parkingu nuk keni parë kurrë, e sigurt! (Video)

Vetura e tij e vogël ishte mbërthyer në mes dy të tjerave në parking, dhe nuk kishte mbetur fare hapësirë për ta nxjerrë nga aty. ...

4 September, 2015Lexo më shumë

Momenti mahnitës kur leopardi kërcen në ujë të pistë për të kapur një peshk (Foto)

Një leopard 'peshkatar' ka arritur që të sigurojë darkën e tij në një burim uji të pistë në Afrikë, ku momenti i mahnitshëm është kapur nga një fotograf....

4 September, 2015Lexo më shumë

Kalojnë pushimet e ëndrrave, duke vizituar vende të mahnitshme së bashku (Foto)

A do të dëshironit që pushimet tuaja me partnerin të ishin kështu?...

4 September, 2015Lexo më shumë

I propozon martesë në aeroplan (Video)

Mund të mos jetë ide romantike e dikujt tjetër për të bërë propozim për martesë në aeroplan, por një burrë vendosi që kabina e një aeroplani ishte një vend i mirë për t’i propozuar të dashurës së saj....

4 September, 2015Lexo më shumë

Prindërit shpërndajnë fotografi prekëse të vajzës së lindur me kancer në tru dhe sindrom daun (Foto)

Erika dhe Stephen Jones nga Florida, SHBA, së pari mësuan se vajza e tyre Abigail kishte sindromin daun. Më pas, pas një analize me ultrazë, u mësua se vajza e tyre e vogël kishte edhe kancer në tru....

4 September, 2015Lexo më shumë

A mund ta bëni ju këtë me biçikletë? (Video)

Shumë njerëz janë mahnitur nga aftësitë e kësaj gruaje në çiklizëm, pasi e kanë parë këtë video që është shpërndarë online....

4 September, 2015Lexo më shumë

Momenti i mahnitshëm kur arinjtë ‘grushtohen’ për një peshk (Foto)

Brad Joseph, i cili i bëri këto fotografi në Parkun Kombëtar Katmai në Alaska, tha: “Ky ishte me të vërtetë një moment i mahnitshëm për t’u parë”....

4 September, 2015Lexo më shumë

Momenti shokues kur turistit anglez ia vjedhin orën e shtrenjtë sapo del nga taksi (Video)

Momenti tronditës kur një turisti britanik i vidhet ora e shtrenjtë 25,000 funte nga dora e tij sapo del nga taksi në Napoli të Italisë, është kapur nga një kamerë rrugore....

4 September, 2015Lexo më shumë

Me 54 dronë e ndërtoi një helikopter personal |VIDEO|

A e dini se çfarë mund të krijoni nëse i lidhni 54 drona të vegjël në një vend? Një helikopter persona, po po një helikopter. ...

4 September, 2015Lexo më shumë

UFO mbi Skenderaj (Video)

Një objekt i çuditshëm ka fluturuar ar për një kohë mbrëmë mbi Skenderaj. ...

4 September, 2015Lexo më shumë

Ky është komenti i Presidentit Obama në foton e djaloshit nga Irani |FOTO|

Fotografi pas 'Humans of New York' (Njerëzit e Nju Jorkut) Brandon Stantion, momentalisht është në Iran dhe së fundmi ai ka publikuar një fotografi me një storje të bashkangjitur, si të gjitha tjerat më parë. /lajmi.net...

4 September, 2015Lexo më shumë

Presidenti Obama komenton në njërën nga historitë e ‘Humans of New York’ në Facebook (Foto)

Presidenti amerikan ka shprehur mendimin e tij si çdo qytetar tjetër i botës në fotografinë e faqes në Facebook 'Humans of New York'....

3 September, 2015Lexo më shumë

A është kjo shtëpia më e bukur që kemi parë ndonjëherë !? |FOTO GALERI|

Përveç formave sferike në pjesë ndryshme në pjesën e brendshme por edhe atë të jashtme, arkitektët dhe dizajnerët në disa prej mureve të saj kanë krijuar edhe forma të cilat ngjajnë me konstalacionin e yjev...

3 September, 2015Lexo më shumë

A po shndërrohet ky djalosh në njeri-ujk? (Foto)

Zhang Hongming nga Chongqing, Kinë Juglindore, ka një nishan shumë të madh dhe të rrallë që e bënë atë të duket sikur është duke u transformuar në një ujk....

3 September, 2015Lexo më shumë

10 momentet kur njerëzit rrezikuan jetën vetëm për t’i vizituar disa vende (Foto)

Disa vende mund të jenë të mahnitshme, por disa mund të jenë mjaft të rrezikshme për t'u vizituar....

3 September, 2015Lexo më shumë

A e dini çfarë ndodh nëse derdhni qumësht në Coca-Cola? (Video)

Pijet me sheqer, pijet e buta, lëngjet, çfarëdo që t’i quani ato, janë të përbëra nga disa gjëra mjaft të çuditshme....

3 September, 2015Lexo më shumë

A është kjo familja më e gjatë në botë?

Një familje britaneze për shkak të një sëmundje të rrallë që bënë ndryshime trupore, besohet të jetë familja me gjatësi më të lartë në Britani....

3 September, 2015Lexo më shumë

E frikshme: Fantazma këndon së bashku me vajzën e vogël (Video)

Një video alarmuese ka marr vëmendjen e mijëra personave në momentin që është publikuar në YouTube nga Daniel Garret....

3 September, 2015Lexo më shumë

E PABESUESHME: Murgu shaolin ecë mbi ujë |VIDEO|

Ky akrobacion i mahnitshëm kërkon balans perfekt dhe shpejtësi të madhe, dhe Shi ka filluar të përgatitet nga viti 2005....

3 September, 2015Lexo më shumë

E luan të vdekurin, tmerron shokët (Video)

Në një video të publikuar në YouTube, një djalë i ri hudhet prej 20 metrash të Plymouth Hoe, të Anglisë, duke e luajtur njeriun e vdekur, e në këtë mënyrë tmerron shokët teksa shikonin atë mbi ujë....

3 September, 2015Lexo më shumë

10 fotografitë e mahnitshme që nuk janë Photoshop (Foto)

Photoshop është i mahnitshëm. Mund t’i kthejë fotografitë normale në fotografi të mahnitshme. Por, çfarë kur nuk kishte Photoshop? Disa nga këto fotografi ishin epike, gjithashtu....

3 September, 2015Lexo më shumë

Qethet delja me gëzofin më të madh në botë (Foto)

Delja me gëzofin më të madh në botë që peshon deri në 40 kilogram, tashmë është krejtësisht e panjohur, e kjo nga fakti se më në fund një kompani kishte marr guximin që të ndërhyjë në largimin e gjithë këtij gëzofi në të....

3 September, 2015Lexo më shumë

Nuk e duron homoseksualin: Ja si reagon kjo grua (Video)

Një mashkull për të cilin në internet shkruhet se është homoseksual, e ka pësuar keq derisa po fliste disa fjalë para një kamere amatore. ...

3 September, 2015Lexo më shumë

Pitoni gjigant gëlltitë një drenushë të tërë për vetëm pak orë (Foto)

Një piton gjigant gëlltiti një drenushë të tërë në Botswana, Afrikë, përderisa regjisori që e kapi këtë moment Matto Barfus thotë se ishte si ‘një ëndërr’....

3 September, 2015Lexo më shumë

E sulmuan me acid në fytyrë, ja çfarë kërkon tani (Video)

Reshma, një 18 vjeçare ka humbur njërin sy ndërsa vuan nga figura e çrregullt e fytyrës së saj gjatë një sulmi në vitin 2014....

3 September, 2015Lexo më shumë

Droni shkatërrues, i madh vetëm sa një pëllëmbë e dorës |FOTO & VIDEO|

Ky nano-dron ka një gjatësi prej vetëm 10 centimetra dhe peshë 16 gram - aktualisht përdoret nga ushtria britanike në Afganistan për të zbuluar pozicionet e militantëve Talebanë....

3 September, 2015Lexo më shumë

Foshnja shpërthen në lot sa herë që nëna përfundon leximin e librit të tij (Video)

Vogëlushi i këndshëm siç duket ka dëshirë shumë ta dëgjojë nënën e tij teksa ia lexon këtë libër, dhe sapo ajo përfundon leximin e tij ai fillon të qajë....

3 September, 2015Lexo më shumë

Vendi ku meshkujt i kanë nga tri të dashura, për shkak që ka shumë femra (Foto)

Monogamia është themeli i shoqërisë sonë, por për një qytet në botë kjo nuk vlen, për shkak që atje jetojnë aq shumë femra sa që shumica e meshkujve i kanë nga dy ose tri të dashura....

3 September, 2015Lexo më shumë

Pushuesja e hotelit tmerrohet pasi zbulon se në banjon ku po pastrohej kishte kamera (Video)

Një vajzë e re shkoi për të bërë një dush në dhomën e hotelit ku ajo po qëndronte,  dhe mbeti e shokuar nga ajo që gjeti brenda....

3 September, 2015Lexo më shumë

Kur edhe delet bëjnë vetëvrasje (Foto&Video)

Një fenomen i çuditshëm ka ndodhur para disa viteve në Turqi. Mbi 50 dele janë hedhur në një humnerë njëra pas tjetrës duke bërë që mbi 52 nga to të ngordhin menjëherë. ...

2 September, 2015Lexo më shumë

Gruaja që u quajt si më e “Shëmtuara në botë” falënderon ata që i thanë mbyte veten

Një grua e cila është etiketuar si më e shëmtuara në botë, ka thënë se dëshiron të dërgojë një falënderim të gjithë atyre personave të ashpër të cilët publikuan një video në llogarinë e saj në Youtube, duke i sugjeruar asaj që të mbys veten....

2 September, 2015Lexo më shumë

Është 95 vjeç, por duket si 50-të (Foto)

Joga çdo ditë, një dietë e veçantë dhe seks. Këto janë sekretet e Kazim Gurbuz, guru i jogës që ka mbushur 95 vjeç por në fakt tregon më pak se 50-të. ...

2 September, 2015Lexo më shumë

Gruaja më sëmundje të rrallë të lëkurës bëhet nënë (Video)

Gruaja me një sëmundje të rrallë të lëkurës, është e para që bëhet nënë, bazuar nga personat që përballen më të tilla sëmundje....

2 September, 2015Lexo më shumë

10 pishinat më të mira private në botë (Foto)

Kush nuk i pëlqen pishinat? Sidomos ato që mund të kalosh ditën në to kur të duash......

2 September, 2015Lexo më shumë

Momenti kur babai rrahë vrasësin e vajzës së tij në gjykatë (Video)

Një video dramatike shfaqë momentin kur një baba i pikëlluar sulmon vrasësin e vajzës së tij 3-vjeçare në gjykatë....

2 September, 2015Lexo më shumë

E PABESUESHME: Zgjidhja e tri kubeve të rubikut duke qëndruar nën ujë |VIDEO|

Mbajtja e frymës nën ujë për më gjatë se 10 sekonda është diçka që nuk do t'a bënit për qejf. Por për këtë djalosh nga Norvegjia, çuditërisht është goxha madje. ...

2 September, 2015Lexo më shumë
 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush