Kuriozitete – Lajmi.net

Aktuale

Imazhe që dëshmojnë se jo të gjithë dinë të kryejnë punë të ndryshme (Foto)

Mungesa e parave shpesh herë i detyron njerëzit të kryejnë punë të ndryshme, pavarësisht që nuk e dinë atë punë për ta kryer siç edhe u ka ndodhur protagonistëve në imazhet e publikuar më poshtë, të cilët janë munduar “të kryejnë” punë....

17 August, 2018 Lexo më shumë

I shtrirë në shtrat, babai i sëmurë shkoi në dasmën e vajzës, por pas 3 ditësh ndahet nga jeta

Ndodhë në çdo dasmë, që të pranishmit të përlotën, por në një ceremoni martesore që ua zhvillua në Las Pinas të Filipineve, të gjithë dasmorët nisën të qajnë....

17 August, 2018 Lexo më shumë

Vapë e madhe në Kolumbi, doktorët habisin me këshillën e tyre

Banorët e Santa Martës në Kolumbi kanë marrë një këshillë që kurrë nuk e prisnin nga një mjek....

17 August, 2018 Lexo më shumë

“Një fantazmë ecën në rrugë”, pamjet frikësojnë qytetarët

Prani të çuditshme në rrugët e Pangasinan, të Filipineve. ...

17 August, 2018 Lexo më shumë

Shqiptarët janë më gjumashët në botë

Derisa shumë njerëz në botë përballen me pagjumësinë, shqiptarët në Kosovë e Shqipëri nuk e kanë fare këtë problem....

17 August, 2018 Lexo më shumë

Veturë si kjo nuk keni parë ndonjëherë

Mendoni se keni parë gjithçka?...

17 August, 2018 Lexo më shumë

Qëlloi veten me plumb në kokë, bëhet transplanti i rrallë i fytyrës

Një sërë ndërhyrjesh kirurgjikale të zgjatura për katër vite, për ti rindërtuar fytyrën. Ishte vetëm 18 vjeçe, kur Katie Stubblefield, në mars të vitit 2014, tentoi që ti jepte fund jetës, duke u qëlluar me plumb në kokë....

17 August, 2018 Lexo më shumë

Mrekullitë po që ekzistojnë, sapo ta shikoni këtë video do të mbetni gojëhapur!

Përplasje e tmerrshme ka ndodhur në Ukrainë në mes të një veture të tipit Mercedes dhe dy burrave të cilët ishin në një motoçikletë...

17 August, 2018 Lexo më shumë

Pastruesi ‘magjik’ i këmbëve – videoja që po çmend të gjithë në Facebook

Pastrimi i këmbëve shpesh është një proces i lodhshëm dhe jo i lehtë....

17 August, 2018 Lexo më shumë

Ndryshimi i klimës do të rrisë kërcënimin e tsunamive që mund të shkatërrojnë shumë qytete

Një paralajmërim kanë dhënë shkencëtarët për "tsunamitë shkatërruese" të shkaktuara nga ndryshimet klimatike....

17 August, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO